Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
TIR dachował w Olszance
Tragedia w Biszczy. Jest akt oskarżenia przeciwko 21-latkowi
Wykonawca wybrany. Rozpoczyna się budowa centrum handlowego
30-latek uratował właściciela płonącego domu
home > Start > Aktualności > Pomoc dla poszkodowanych podczas nawałnic
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.09.11 14:19 | aktualizacja: 2017.09.11 18:07

Pomoc dla poszkodowanych podczas nawałnic

W połowie sierpnia nad północną częścią naszego kraju przeszła nawałnica. Do tej pory trwa walka ze skutkami żywiołu. Pomóc postanowili także samorządowcy z powiatu biłgorajskiego. Przekazali środki finansowe w formie dotacji celowej.
Pomoc dla poszkodowanych podczas nawałnic
Pomoc dla poszkodowanych podczas nawałnic

Podczas sierpniowej sesji Rady Miasta Biłgoraj radni podjęli decyzję o wsparciu osób, które ucierpiały podczas sierpniowej nawałnicy.

- Na moje ręce wpłynęło pismo dotyczące udzielenia pomocy finansowej gminie Jaraczewo w wysokości 10 tys. zł w związku z tragedią, jaka miała miejsce w połowie sierpnia br. - powiedział burmistrz Janusz Rosłan. Pod wnioskiem podpisali się: Irena Polak, Jarosław Bondyra, Antoni Kucharski, Marek Kopacz i Marian Klecha.

Kwota ta została zapisana w budżecie, a radni głosowali nad nią przyjmując uchwałę dotyczącą zmian budżetowych. Podjęta została także stosowna uchwała. Radni zaakceptowali tę propozycję jednogłośnie.

Pod koniec sierpnia także Rada Gminy Turobin podjęła decyzję o udzieleniu pomocy, w tym przypadku gminie Czersk, a pieniądze będą przeznaczone na sfinansowanie skutków nawałnicy, która przeszła przez gminę w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 r.

Deklarowana pomoc to 5 tys. zł. Środki te zostaną przekazane w formie dotacji celowej.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Pomoc dla poszkodowanych podczas nawałnic, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
red. dodany
 
Odsłon: 972
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
879-89e
~ 08  http://telewizjarepublika.pl/trump-dal-milion-dolarow-na-pomoc-ofiarom-powodzi,53331.html ilu naszych biznesmenów i włodarzy dało ze swoich kieszeni?Zawsze w Polsce jest tak że biedaki pomagają biedakom
1728

(90) Napisz: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się serce moje, gdy oni wracają do mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili serce moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym sercem moim, wpadną w sprawiedliwe ręce moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski moje, poczynam się gniewać (91) na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im, czego pragną.
11 września 2017
+1
-1
6d6-217
~ 27  A po co im pomagać?Głosowali na PO to Bóg ich ukarał
11 września 2017
+2
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl