Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dzień Jesiennego Liścia dla Igi
Udało się wybudzić Jagodę
Dwie nowe drogi uroczyście otwarte
Śmiertelna ofiara pożaru w Potoku Górnym
home > Start > Aktualności > Kompleks sportowy przy ZSZiO uroczyście otwarty
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.09.12 12:31

Kompleks sportowy przy ZSZiO uroczyście otwarty

Zakończyła się budowa boiska przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Zadanie kosztowało 1,7 mln zł. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się we wtorkowe przedpołudnie, 12 września.
Kompleks sportowy przy ZSZiO uroczyście otwarty
Kompleks sportowy przy ZSZiO uroczyście otwarty

Przebudowa kompleksu sportowego Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przy ul. Przemysłowej w Biłgoraju rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Na ten cel samorząd powiatu biłgorajskiego pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w wysokości około 500 tys. zł oraz 100 tys. zł przekazał burmistrz Biłgoraja. Łącznie inwestycja pochłonęła 1,7 mln zł.

W ramach tego zadania wykonane zostało boisko wielofunkcyjne zawierające: boisko do piłki ręcznej o wymiarach 40 m x 20 m, 2 boiska do koszykówki o wymiarach 28 m x 15 m, 2 boiska do siatkówki o wymiarach 18 m x 9 m, kort do tenisa ziemnego - 23,77 m x 10,97 m. Ponadto wykonana została bieżnia prosta 100 metrowa 3 - torowa, bieżnia okólna 200 metrowa 3 - torowa, boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej, urządzenia lekkoatletyczne: skocznia w dal z zeskokiem i rzutnia do pchnięcia kulą, trybuny zewnętrzne, elementy uzbrojenia podziemnego oświetlenia sztucznego i system monitoringu, ogrodzenie o wysokości 4 i 6 m, piłkochwyty, kanalizacja deszczowa z systemem drenażu boisk oraz wewnętrzny układ komunikacyjny, w tym ciąg pieszo - jezdny i chodniki. O zakończonej inwestycji informowaliśmy w artyule pt. Nowe boisko przy ZSZiO.

Dziś, we wtorek, 12 września, dokonano uroczystego otwarcia nowego obiektu. Udział w uroczystości wzięły władze powiatu, miasta i gminy Biłgoraj, przedstawiciele parlamentarzystów, kurator oświaty, ale także dyrektorzy szkół, kierownicy referatów oraz młodzież szkolna.

Za pomyślną realizację inwestycji wszystkim zaangażowanym dziękował dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Adam Balicki. - Wybudowany kompleks znacznie podniesie standard zajęć w naszej szkole. Była bardzo duża potrzeba, by taki obiekt powstał. Mam nadzieję, że pomoże on odnosić naszym uczniom znaczące sukcesy sportowe, nie tylko na poziomie powiatu, ale także na szczeblu ogólnopolskim - mówił dyrektor Balicki.

- Nie ma lepszej inwestycji niż ta w edukację ludzi młodych - stwierdził Eugeniusz Pelak, wicekurator oświaty i dodał: - Dzięki otwartemu dziś kompleksowi boisk będziecie rozwijać nie tylko tężyznę fizyczną, ale także swój intelekt i swoją duszę. Serdecznie dziękuję organowi prowadzącemu, że dba o wszechstronny rozwój wszystkich uczniów.

Starosta powiatu biłgorajskiego Kazimierz Paterak wyraził nadzieję, że chętnie z obiektu będą korzystać nie tylko uczniowie szkoły, ale także wszyscy mieszkańcy Biłgoraja.

Na zakończenie uroczystości uczestnicy zostali poczęstowani tortem w kształcenie boiska piłkarskiego, odbył się też mecz piłki nożnej dziewcząt.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kompleks sportowy przy ZSZiO uroczyście otwarty, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
red. dodany
 
Odsłon: 7268
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (15)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
8f1-b45
~ Marek  Więcej ich do tej wstęgi nie było? Gdzie uczniowie ? Nie zasłużyli na przecinanie wstęgi?
12 września 2017
+20
-3
e9d-31e
~ andz.  to są PSLowcy i SLD jak za Gomółki i Stalina poczet darmozjadów do wstęgi i do tego dokoptowali księdza
12 września 2017
+18
-3
157-183
~ do wyborów  Były milicjant, członkowie PZPR, ZSL i PSL, ot kompanija.
12 września 2017
+17
-3
Wszystkie komentarze
c65-735
~ Biłgorajczyk  Życzę dyrektorowi Balickiemu dalszych sukcesów na tym stanowisku. Ten nowy kompleks sportowy to nagroda dla szkoły, która jest we właściwych rękach
13 września 2017
+3
-1
61a-82c
~ czytelnik  Bardzo dobrze, że szkoła ma nowoczesne boisko. To powód do zadowolenia. Komentarze pieniaczy i innych miernot, są tyle warte ile ich puste głowy. Pan Korniak jest absolwentem porządnej uczelni w Lublinie, skąd więc durny wpis, że uczył się na Wschodzie.
13 września 2017
+3
-0
6ea-9da
~ wolf666  qurwa ale ojcow sukcesu , i nawet jeden ojciec z czarnej mafii:)
ale sie napracowali i dlaczego w godzinach pracy urzedow
widzisz Boze i nie grzmisz
12 września 2017
+10
-2
8b6-eff
~ Obserwator2  Uczeń również przecinał wstęgę. Trzeba było uważniej patrzeć.Poza tym zostaliśmy poczęstowani tortem tak jak inni goście. Ta szkoła dba o uczniów jak żadna inna...
12 września 2017
+8
-6
63c-184
~ 083  Biłgoraj komunistyczne miasto , to i komusze zwyczaje, i jak zwykle ci co widza jak łopata wygląda tylko w gazecie pierwsi do przecinania , kiedy jakaś nowa fabryka powstanie komuszki?
12 września 2017
+6
-2
09b-0e6
~ Jan  Tak się Komuniści wspierają i chłop chłopu kwiaty wręcza i pocałunek daje. Tak braterstwo wilków się trzyma razem za poparcie i stanowiska. KORNIAK SZKOŁĘ MOSKIEWSKĄ SKOŃCZYŁ ...
A taki Niedorajda Poseł Olszówka - tzw. "Jednorazowy Poseł" nie potrafi ze sobą ludzi zbratać. Nie potrafi "LEGALNIE" prawo jazdy zrobić i nie pamięta gdzie Prawo Jazdy Kat. A i C zdawał - No nie Pamięta chłop ze wsi!!!
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-20/prawo-jazdy-za-lapowke-prokuratura-bada-jak-posel-pis-zdobyl-uprawnienia-kierowcy/
Poseł Borowiec AgAta to dopiero działacz od 7 boleści!!!
Braciszek tej Borowiec temu Olszówce to sam osobiście przegryzł by grdykę. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jak-brata-poslanki-pis-agaty-borowiec-zrobili-lesniczym/p6rxkfh
Moralne wioskowe śmieci. Intelektualny i moralny poziom kwalifikuje ich do zamiatania ulic a nie zasiadania w poselskich ławach. Ten Olszówka to nawet prawa jazdy nie potrafił normalnie sobie wyrobić, tylko taki jeden-PSL-owski urzędas skorumpowany sprzedał mu za łapówkę. Bo chyba nie był takim idiotą co lewe prawa jazdy wydaje za darmo. Obydwoje jedyne co robią to podnoszą rękę i naciskają przycisk do głosowania tak jak im każe ich guru Kaczor.Do takich czynności to nawet szympansa można wytrenować i nie trzeba mu było by płacić 12 tyś zł miesięcznie i drugie tyle łożyć na utrzymanie biur poselskich. Żadne z nich z sensem nie jest zdolne wypowiedzieć zdania. Słuchałem tej Borowiec w radiu Zamość. Kompletne dno. Zdania nie może sklecić i sensu żadnego.,, Dziki od afrykańskiego pomoru nie >>zdycha<< tylko świnie!!!" Co zdanie to inny obszar lasu zniszczony podczas huraganu. Po co to to zapraszać do radia, żeby słuchaczy wnerwiać? Ten były kierowca a teraz poseł Zawiślak co bąki tylko zbija - sam nie ma wstydu to się powinien ze wstydu pod ziemię zapaść, że takie ,,członki" powpisywał na PIS-lamskie listy do głosowania.
PiS AGATA BOROWIEC JEDYNIE CO POTRAFI TO DZIAŁAĆ Z SLD I PSL A STARTOWAŁA Z LISTY: PiS. Kompletny idiotyzm Polityczny. Liczy na Lewicę i poparcie Bida z Aleksandrowa!
12 września 2017
+8
-0
0b3-4a9
~ obserwator  Nie ma co, ta szkoła wychodzi w końcu na prostą
12 września 2017
+6
-5
157-183
~ do wyborów  Były milicjant, członkowie PZPR, ZSL i PSL, ot kompanija.
12 września 2017
+17
-3
bbb-5ae
~ mm  Fajnie, że powstał taki obiekt przy tej szkole. Gratulacje dla wszystkich, którzy się zaangażowali w budowę tego boiska. Super impreza, wspaniałe otwarcie.
12 września 2017
+7
-6
8f1-b45
~ Marek  Więcej ich do tej wstęgi nie było? Gdzie uczniowie ? Nie zasłużyli na przecinanie wstęgi?
12 września 2017
+20
-3
e9d-31e
~ andz.  do ~ Marek  to są PSLowcy i SLD jak za Gomółki i Stalina poczet darmozjadów do wstęgi i do tego dokoptowali księdza
12 września 2017
+18
-3
e9d-31e
~ Andrzej  ZIELONO_CZERWONI bawcie sie dalej
Gdzie beznadziejna Posłana Borowiec?! Dała jakieś przemówienie
http://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/3593,agata-borowiec
Posłuchajcie Borowiec jakie farmazony mówi!
TO JEST POSEŁ. Przecież to WIEŚ...
12 września 2017
+12
-3
4f6-0b5
~ ???  do ~ Andrzej  Piotrek, ty masz na drugie Andrzej?
12 września 2017
+4
-3
7c0-b0f
~ Krzysiek  do ~ ???  Krzysiek a co?
12 września 2017
+3
-4
e9d-31e
~ an  do ~ Krzysiek  Michal tak trzymaj
12 września 2017
+6
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl