Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wniosek o upadłość spółki Arion Szpitale
Oświadczenie zarządu spółki Arion
Gaz w mieszkaniu. Strażacy siłą otworzyli drzwi
Jeden 15-latek zmarł, drugi w szpitalu [AKTUALIZACJA]
home > Start > Aktualności > Droga Lipiny Górne - Stoczek otwarta
Rozmiar tekstu:
AAA
LIPINY GÓRNE
2017.10.22 16:53 | aktualizacja: 2017.10.22 17:08

Droga Lipiny Górne - Stoczek otwarta

Błogosławieństwem i uroczystym przecięciem wstęgi dokonano w niedzielę oficjalnego otwarcia drogi leśno-gminnej Potok Górny - Stoczek, przebudowanej w ramach programu współpracy leśno-samorządowej.
Droga Lipiny Górne - Stoczek otwarta
Droga Lipiny Górne - Stoczek otwarta

To już kolejna inwestycja dofinansowana przez Lasy Państwowe. Do tej pory do użytku oddano drogę łączącą Gózd Lipiński i Potok Górny, przecięto wstęgę na nowo wyremontowanej trasie Harasiuki - Naklik oraz leśno-gminnej drodze relacji Aleksandrów - Margole - Bukownica. Relację z tych wydarzeń znajdą Państwo w artykułach: Miliony zł od Lasów Państwowych na drogi w powiecie. Są już efekty oraz Powstała nowa droga w ramach współpracy leśno-samorządowej

Po poświęceniu i przecięciu wstęgi uczestnicy uroczystości przeszli nowo otwartą drogą do Stoczka, miejsca objawienia Matki Bożej, gdzie odbyła się msza św. Zanim to nastąpiło zgromadzonych powitał wójt gminy Potok Górny Edward Hacia. Wójt wyraził wdzięczność dla wszystkich zaangażowanych w powstanie drogi do Stoczka na różnych etapach realizacji tej inwestycji.

W uroczystościach wzięli udział m.in.: poseł Agata Borowiec, Marcin Gutowski z Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, nadleśniczy Piotr Mróz, członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec, radny Rady Powiatu Józef Borowiec oraz wójtowie i radni sąsiednich gmin.

- Dzięki programowi współpracy leśno-samorządowej powstało w powiecie biłgorajskim wiele dróg, wiele jest w trakcie realizacji. W ramach tej współpracy, przy współfinansowaniu gminy Potok Górny, udało się zrealizować również ten odcinek drogi, z Lipin Górnych do Stoczka - miejsca objawień Matki Bożej. - mówiła poseł Agata Borowiec.

Powiat biłgorajski został objęty pilotażowym programem współpracy leśno-samorządowej, w ramach którego finansowane są najważniejsze i najbardziej potrzebne inwestycje zarówno z punktu widzenia Lasów Państwowych, samorządu i społeczności lokalnej. W ramach współpracy leśno - samorządowej do naszego powiatu trafi w sumie kilkadziesiąt milionów zł. Współpracę zainaugurowano w pierwszym kwartale 2016 r., o czym informowaliśmy w artykule: Lasy Państwowe kołem zamachowym polskiej gospodarki

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Droga Lipiny Górne - Stoczek otwarta, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red. dodany
 
Odsłon: 6449
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (10)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
3e1-fb6
~ Andrzej  Dlaczego Agata Borowiec pokazuje obok siebie tylko tego brata radnego Józka Borowca , który nigdy na sesjach nic nie mówi i jest bardzo słabym radnym w powiecie. Dlaczego Agata chowa brata Łukasza B.? To Łukasz robił jej kampanię wyborczą i dzisiaj Agata nie pokazuje się z nim publicznie?
22 października 2017
+20
-2
Ostatnio dodane komentarze
dbe-1b9
~ dziadek   Żenada. Wysypali trochę żwiru i wielkie halo
23 października 2017
+7
-0
8f1-b45
~ Kamil   coś wójtów prawicowych nie widać, z daleka trzymają się od B.?
23 października 2017
+4
-1
1b3-b93
~ tokar   Hacia to już wszystkie partie i bandy przetrawił,jak komuchy rządziły,to był komuch,z prawicą , z PSl-em ,a z kim to on nie był , jeszcze PIS teraz jest najlepszy,kiedy to mu sie skończy,ale i to się skończy,tokarskim sie skończyło przecież,
22 października 2017
+6
-1
dbe-049
~ ~   Ten pan na zdjęciu szóstym jakoś głupio miotłę trzyma i dziwnie się ubrał do sprzątania. Niedoszkolony jakiś, czy co?
22 października 2017
+9
-1
ab4-3cb
~ mieszkaniec gminy   Co za idiotyczne pomysły z tą drogą do stoczka ,a artykuł też napisany trochę bez sensu,,oddano do użytku drogę Potok Górny - Gózd Lipiński ''raczej wyremontowano, droga istnieje już kilkadziesiąt lat.Jaki sens miło wywalenie takiej ilości funduszy bez względu z jakiego zródła pochodzą na drogę gdzie raz w roku przemieszcza się większa liczba osób.a poza tym jest praktycznie nie uczęszczana ,Poza tym właśnie przejazd taką droga do stoczka między innymi stanowiło o atrakcyjności i wyjątkowości tego miejsca. A może wójcie gminy Potok Górny panie E, Hacia należałoby może pomyśleć nad czymś ważniejszym np, połączeniem wsi Jedlinki z Lipinami Górnymi.Gdzie odcinek drogi ok 2 km jest w ciągłym użytkowaniu .ale przejezdny raczej dla ciągników rolniczych niż innych pojazdów .Skorzystaliby z tej drogi także wszyscy mieszkańcy okolicznych wsi,gdyż bardzo skracała by drogę dojazdu i umożliwiła przejazd wszystkim pojazdom , a może szanowny pan wójt oraz pani Agata Borowiec i inni lokalni prominenci i dostojnicy kościelni tez by czasem mogli skorzystać.
22 października 2017
+6
-4
239-7e5
~ kupa   a klecha po co tam?
22 października 2017
+9
-3
1b3-b93
~ rodzina Boro   coraz mniej ludzi pcha się do Borowców, mało kto do wstęgi... http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jak-brata-poslanki-pis-agaty-borowiec-zrobili-lesniczym/p6rxkfh
22 października 2017
+15
-5
430-929
~ MaMa   Gdzie mąż Agaty Borowiec co Łukasz Borowiec nie chce go więcej widzieć w Aleksandrowe.
Agata wstydzi się niby męża
22 października 2017
+13
-3
430-929
~ Jan   PIS-lamiści oszuści. Co robi Tam CIEMNOTA JÓZEF BOROWIEC co nie umie się wysłowić tylko szczuje na ludzi jak Łukaszek Borowiec
Rodzina tępaków i zawistnych prostaków z Aleksandrowa.
Taki to sort ludzkich łajdaków. Olszówka napada no Borowiec. Braciszek tej Borowiec temu Olszówce to sam osobiście przegryzł by grdykę. Moralne wioskowe śmieci.
SZYMPANCY --- Intelektualny i moralny poziom kwalifikuje ich do zamiatania ulic a nie zasiadania w poselskich ławach. Ten Olszówka to nawet prawa jazdy nie potrafił normalnie sobie wyrobić, tylko taki jeden-PSL-owski urzędas skorumpowany sprzedał mu za łapówkę. Bo chyba nie był takim idiotą co lewe prawa jazdy wydaje za darmo. Obydwoje jedyne co robią to podnoszą rękę i naciskają przycisk do głosowania tak jak im każe ich guru Kaczor.Do takich czynności to nawet szympansa można wytrenować i nie trzeba mu było by płacić 12 tyś zł miesięcznie i drugie tyle łożyć na utrzymanie biur poselskich. Żadne z nich z sensem nie jest zdolne wypowiedzieć zdania. Słuchałem tej Borowiec w radiu Zamość. Kompletne dno. Zdania nie może sklecić i sensu żadnego.,, Dziki od afrykańskiego pomoru nie >>zdycha<< tylko świnie!!!" Co zdanie to inny obszar lasu zniszczony podczas huraganu. Po co to to zapraszać do radia, żeby słuchaczy wnerwiać? Ten były kierowca a teraz poseł Zawiślak to się powinien ze wstydu pod ziemię zapaść, że takie ,,członki" powpisywał na PIS-lamskie listy do głosowania. Wstyd !!! JÓZEF BOROWIEC dać mu mikrofon to ciemnota nie potrafi zdania normalnie wypowiedzieć. Dobrze, żę dali mu nożyczki ... tępak prosty.
Łukasz Borowiec obiecał, że zostanie Posłem i Agata Borowiec nie będzie juz startować. Borowiec Łukasz obiecał, że teraz jego kolej:
http://echaroztocza.pl/odp-sie-idioto-czyli-kultura-zalatwiania-spraw-wedlug-brata-poslanki/
22 października 2017
+16
-5
3e1-fb6
~ Andrzej   Dlaczego Agata Borowiec pokazuje obok siebie tylko tego brata radnego Józka Borowca , który nigdy na sesjach nic nie mówi i jest bardzo słabym radnym w powiecie. Dlaczego Agata chowa brata Łukasza B.? To Łukasz robił jej kampanię wyborczą i dzisiaj Agata nie pokazuje się z nim publicznie?
22 października 2017
+20
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl