Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wniosek o upadłość spółki Arion Szpitale
Oświadczenie zarządu spółki Arion
Jeden 15-latek zmarł, drugi w szpitalu [AKTUALIZACJA]
Gaz w mieszkaniu. Strażacy siłą otworzyli drzwi
home > Start > Aktualności > Mieszkaniec Biłgoraja zaszantażował posła
Rozmiar tekstu:
AAA
ZAMOŚĆ
2017.12.03 09:52

Mieszkaniec Biłgoraja zaszantażował posła

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Biłgoraja, który wysyłał SMSy posłowi Sławomirowi Zawiślakowi. W wiadomościach żądał spotkania z parlamentarzystą, a w wypadku odmowy groził ujawnieniem materiałów dotyczących rzekomego przyjmowania łapówek przez posła.
Mieszkaniec Biłgoraja zaszantażował posła
Mieszkaniec Biłgoraja zaszantażował posła

W kwietniu poseł Sławomir Zawiślak otrzymał kilka SMSów w których nadawca żądał spotkania z parlamentarzystą, a w razie odmowy groził ujawnieniem kompromitujących danych, dotyczących rzekomych powiązań korupcyjnych posła. Ten zgłosił sprawę do organów ścigania. Ustalone zostało, że wiadomości zostały wysłane z telefonu należącego do Łukasza B. To nie pierwsza jego styczność z wymiarem sprawiedliwości. Kilka miesięcy temu opisaliśmy finał procesu o zniesławienie, który Łukasz B. przegrał z Andrzejem Szarlipem, jednym z liderów PiS na terenie powiatu: Zapadł wyrok w sprawie o zniesławienia byłego powiatowego szefa PiS

Na temat zakończonego niedawno postępowania prokuratorskiego informuje rzecznik zamojskiej Prokuratury Okręgowej. - W wyniku przeprowadzonego postępowania, w listopadzie prokurator okręgowy wydał zarzuty w stosunku do Łukasza B., w których zarzucił mu działanie oparte o treść art. 191. § 1. Kodeksu karnego, a więc zmuszanie za pomocą groźby do określonego zachowania - wyjaśnia prokurator Bartosz Wójcik rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu i dodaje, że zarzuty zostały przedstawione Łukaszowi B. w ubiegłym tygodniu, a oskarżony nie ustosunkował się do nich i odmówił składania wyjaśnień. Prokurator wobec oskarżonego zastosował dozór policyjny. Sprawa wkrótce trafi do sądu.

Kodeks karny w artykule 191. § 1. takie zachowanie określa jako przestępstwo przeciwko wolności: Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

RED.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Mieszkaniec Biłgoraja zaszantażował posła, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
RED. dodany
 
Odsłon: 6758
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (15)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
b7c-25e
~ Mieszkaniec  Czy Gazeta: "NOWA BIŁGORAJSKA" opisze przypadek Łukasza B.
???
3 grudnia 2017
+82
-1
b93-788
~ ob  To się Biłgorajska popisała ."Mieszkaniec Biłgoraja"
.toż to zwykły du.ek z Aleksandrowa.
3 grudnia 2017
+75
-1
320-09e
~ Marek Warszawa  Właśnie przed chwilą była audycja w Radiu wawa Warszawskie Radio i mówili o Agacie Borowiec i jej bracie Łukaszu Borowiec z Biłgoraja. Szokujące fakty!!!
3 grudnia 2017
+53
-1
Ostatnio dodane komentarze
abc-a4a
~ KRYSTYNA   TO JEST BRAT PANI POSEŁ AGATY B> TAKI PRZESTĘPCA
TYLE MOICH ZNAJOMYCH NA NIĄ GŁOSOWAŁO> TAKIE OSZUSTWA W RODZINIE A PANI POSEŁ CZŁONKÓW RODZINY DAŁA NA STANOWISKA. WSTYD>>>
3 dni temu
+2
-0
17e-d10
~ dlaczego?   Kobietom, które zadają się z żonatymi, nie warto nigdy ufać, są podłe, nie warte uczucia, skoro bez skrupułów niszczą życie innej kobiecie. To samo dotyczy pozbawionych zasad samców.
5 dni temu
+3
-0
3e9-cc1
~ Urz. Pań cd//  do ~ Urzędznik Państwowy   ... jeśli zabiera ci 500+ to podaj to do prokuratury. Pieniądze należą się dziecku Nie Łukaszowi B.
6 grudnia 2017
+22
-0
359-3b1
~ Urzędznik Państwowy   Piszę do tej osoby, która została wykorzytana przez Łukasza Borowca. On ma dzieci z kilkoma kobietami 4 do 5 dzieci na boku. Mieszka z byłą żoną bo jest wrobiona w jego machloje. posłuchaj siebie i tego, co Twoim zdaniem będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka. Na pewno nie szukaj tego Łukasza, którego ojcem trudno nazwać. W każdym razie nie po to, żeby został z wami. Załóż mu co najwyżej sprawę o ustalenie ojcostwa, żeby miał obowiązek pomagać Ci finansowo.
Możesz oddać dziecko do adopcji, ale pomyśl, czy za kilka lat nie uznasz tego za największy błąd swojego życia...
Za mało napisałaś o swojej sytuacji. Jak to było że Borowiec zrobił Pani dziecko. Co robisz w życiu? Studiujesz? Masz pracę? Jaka jest Twoja sytuacja rodzinna? Na czyją pomoc mogłabyś liczyć?
Jesteś młoda i myśl o samotnym macierzyństwie może Cię przerażać. Pomyśl jednak, że tylko początki są trudne - wtedy, kiedy tkwi w Tobie żal do chłopaka, poczucie krzywdy, strach przed obowiązkami, przed zapewnieniem dziecku warunków bytowych, przed totalnym wywróceniem Twojego życia do góry nogami. A potem wszystko zaczyna się układać. Walczysz, bo musisz, walczysz, bo kobiety są silne. A łatwiej dziecko wychować samotnie niż w złym związku - a takich przykładów na tym forum jest dużo o Łukaszu Borowcu. Dowiedziałem się też od znajomych, że to prawda jest o Łukaszu Borowcu, że ma dzieci z kilkoma kobietami i ukrywa takie wiadomości. I zapewniam, że nie będziesz długo samotną mamą - znajdzie się ktoś, kto pokocha Ciebie i Twoje dziecko, ktoś, kto będzie na tyle dojrzały i odpowiedzialny, żeby być przy Tobie. MOŻE POKOCHA/ Nie tak jak dawca nasienia, którego dziecko nosisz... Przykre, że uwierzyłaś w kłamstwa Łukasza Borowca. Wiele kobiet skrzywdził i ukrywa niecne czyny ... Jego nasienie nie jest warte tego ...
6 grudnia 2017
+25
-0
645-398
~ Ktoś tam, ktoś tam   A więc NOWA ma już gotowy temat na okładkę do najbliższego wydania :) Oj, sprzeda się ładnie ten numer, zwłaszcza w Aleksandrowie!
4 grudnia 2017
+32
-1
320-09e
~ Marek Warszawa   Właśnie przed chwilą była audycja w Radiu wawa Warszawskie Radio i mówili o Agacie Borowiec i jej bracie Łukaszu Borowiec z Biłgoraja. Szokujące fakty!!!
3 grudnia 2017
+53
-1
59e-61a
~ sszw   Po prostu cyrk.
3 grudnia 2017
+9
-0
fae-18e
~ J56   Co byście nie pisali i po której stronie stali to jest jedna prawda. PiS to bagno moralne i prawne. Opisywanych jest wiele przypadków zdrad, znęcania się nad rodzinami przez parlamentarzystów tej partii.
3 grudnia 2017
+11
-28
edc-28c
~ Ja   To jakaś ściema z tym zawiadomieniem prokuratury przez Zawiślaka. Przecież on wynajmował lokal przy siedzibie ,,Nowej" od tego Łukasza B na biuro poselskie. To może poszło o forsę? Łukaszek w tym swoim szmatławcu reklamował Zawiślaka w czasie kampanii. Po wyborach do eurokołchozu do Sztrasburga Łukaszek SMS-y wysyłał, że będzie spotkanie z posłem z Zamościa. Spotkanie było w pomieszczeniu obok siedziby ,,Nowej" w którym pośród 4 ścian znajdował się biesiadny stół. Nad tym pomieszczeniem nie było dachu, więc można było piec kurze udka. Jakiś usłużny PIS-lamista zaraz przytargał z bagażnika karton gorzały. No i opijano wyborczy sukces do Strasburga. A teraz-proszę-prokurator za nich się zabrał. Najpierw ten Łukaszek skarżył do sądu Kaczyńskiego, co jednak nie przeszkodziło Zawiślakowi umieścić jego siostrę na liście PIS-lamistów do Sejmu. A teraz Zawiślak doniósł na brata posłanki do organów Ziobry, że niby łapówka jakaś była. Ten prokurator to najpierw powinien się zabrać za Zawiślaka i tę łapówkę wyjaśnić. Potem zabrać się za brata posłanki. A najlepiej, zeby oba trafili do Zamościa lub do Wronek do jednej celi. Jeden wart drugiego, PIS-łaska hołota i tyle.
3 grudnia 2017
+26
-4
0cf-c32
~ ggfh   Ciekawe ile kosztowała wolność dla pijanicy lekarki co chłopa zabiła
3 grudnia 2017
+13
-15
b93-788
~ ob   To się Biłgorajska popisała ."Mieszkaniec Biłgoraja"
.toż to zwykły du.ek z Aleksandrowa.
3 grudnia 2017
+75
-1
f63-9a4
~ formaldehyd   Dzięki pewnemu internaucie nawet już nie przeczytam tej wiadomości choćby i była ważna i prawdziwa w 100 procentach. Tak właśnie działa nadgorliwość i spam.
3 grudnia 2017
+3
-13
522-528
~ wyborcy   Olszówkę zostaw w spokoju Łukasz. Piotrek przeprosił i nie przyzna się do winy bo ma znajomości. To zepsułoby mu karierę gdyby się przyznał. Wybaczamy Piotrkowi ponieważ żałował za to co zrobił. Tobie Borowiec nic do tego,,,
3 grudnia 2017
+29
-4
963-886
~ GROM   A CO Z PRAWOIAZDAMI POS OLSZÓWKI ??????
3 grudnia 2017
+9
-27
b7c-25e
~ Mieszkaniec   Czy Gazeta: "NOWA BIŁGORAJSKA" opisze przypadek Łukasza B.
???
3 grudnia 2017
+82
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl