Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca

Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz praca zdalna

Opis:
Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
doskonała znajomość języka polskiego
obsługa komputera (MS Office)
wykształcenie wyższe
gotowość do pracy zdalnej
doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
umowa o pracę
możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 13 września 2017

Odsłon: 168
1 zł /1
netkadra
Telefon 134376395
Telefon2 134376395
Email praca@netkadra.pl
ID ogłoszenia: OB000042285
Wyświetleń: 168

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl