Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Studniówka ZSZiO
Tymczasowy areszt dla 37-letniego włamywacza
Pijana matka jechała z dwójką dzieci
Sędzia biłgorajskiego sądu kandydatem do KRS
home > Start > Kraj
REKLAMA

Archiwum

luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Dziś 22 lutego

Kino BCK 22 lutego

Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 

Nie przegap

Nadchodzące

REKLAMA
dziś
-2/-5°C
jutro
-3/-6°C
pojutrze
-6/-10°C
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.

Sonda z dnia 14.02

Które zadanie w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego powinno zostać wykonane?

Katalog firm

Aktualności

CBA rozbiło kolejną grupę przestępczą wyłudzającą VAT
Funkcjonariusze z Delegatury CBA w Białymstoku zatrzymali członków  międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej specjalizującej się w wyłudzeniach VAT na wielką skalę. Usiłowali wyłudzić co najmniej 187 milionów zł ze Skarbu Państwa.  
 
 
Cena wody i ścieków. IGWP: w 2017 r. przeciętna cena wody dla mieszkańców wyniosła 4,42 zł
Przeciętna cena metra sześciennego wody, jaką w 2017 r. płacili mieszkańcy wyniosła 4,42 zł - wynika z analizy Izby Gospodarczej ?Wodociągi Polskie". Najwyższe stawki płacił sektor przemysłowy.
 
 
Co Inspekcja Handlowa znalazła w mięsie i wędlinach? Alarmujący raport
Wieprzowina w tatarze wołowym, substancje dodatkowe E- w białej kiełbasie, których nie powinno być. Inspekcja Handlowa sprawdziła surowe mięso i jego wyroby. Zakwestionowano produkty sprzedawane w 70 sklepach na 168 sprawdzonych.
 
 
Mateusz Morawiecki powołany na premiera oraz ministra rozwoju i finansów
W poniedziałek prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na urząd Prezesa Rady Ministrów. Powołał też członków Rady Ministrów. Prezydent odebrał również przysięgę od premiera i nowo powołanych członków rządu.
 
 
Mieszkają blisko dużych miast, a mają daleko do przystanku
Mieszkańcy gmin sąsiadujących z miastami wojewódzkimi mają średnio ponad 3 km do przystanku ? zauważa Instytut Rozwoju Miast w najnowszym raporcie.
 
 
Europarlament wydał oświadczenie w sprawie kebabów
W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami o planowanym ograniczeniu produkcji kebabów przesyłamy poniższą informację.  
 
 
Oświęcim kolejnym miastem z czujnikami poziomu smogu
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zakupiło trzy czujniki pomiaru zanieczyszczenia powietrza, które zaczną działać od 15 grudnia. Urządzenia znajdą się na osiedlu Chemików, w Starym Mieście i na Zasolu. Lokalizację dobrano tak, ...
 
 
Woda w maśle. UOKiK sprawdza skład
Kostka masła, od kilku miesięcy, to wydatek ok. 5-7 zł. W związku z dużymi podwyżkami cen Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygląda się sprzedaży
 
 
Powołanie rządu Morawieckiego w poniedziałek
Jak poinformowała Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda powoła Mateusza Morawieckiego na Prezesa Rady Ministrów wraz z Radą Ministrów w poniedziałek o godz. 17.00. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta.
 
 
IPN zachęca do upamiętnienia ofiar stanu wojennego
IPN zachęca do postawienia w oknach światełek 13 grudnia o 19:30 dla upamiętnienia tragicznych wydarzeń sprzed trzydziestu sześciu lat. Światło wolności będzie można także zapalić wirtualnie na światlowolnosci.ipn.gov.pl.
 
 
Biskup warszawsko-praski przechodzi na emeryturę
Papież Franciszek przyjął rezygnację biskupa warszawsko-praskiego abp. Henryka Hosera, który skończył 75 lat i przechodzi na emeryturę ? poinformowała Nuncjatura Apostolska w Polsce.
 
 
Inspekcja Transportu Drogowego zajmie się poborem opłat
Sejm uchwalił nowelizację ustawy o drogach publicznych, która zakłada przeniesienie zadań związanych z poborem opłaty elektronicznej za przejazd samochodami po drogach krajowych od Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) do Głównego Inspektora Transportu Drogowego (GITD). 
 
 
Szydło złożyła rezygnację z funkcji premiera
Jak poinformowała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek na czwartkowym posiedzeniu Komitetu Politycznego partii premier Beata Szydło na ręce komitetu politycznego PiS złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Została ona przyjęta. 
 
 
Polska nie zmienia zdania w sprawie relokacji uchodźców
Jak podkreśliło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w komunikacie, rząd jest gotowy do obrony swojego stanowiska dotyczącego relokacji uchodźców przed Trybunałem Sprawiedliwości UE. 
 
Kraj | dodany 8 grudnia 2017
 0 91
 
MSZ o uznaniu przez USA Jerozolimy jako stolicy Izraela
Z ostrożnością odnosimy się do wszelkich działań wpływających na międzynarodowy status Jerozolimy, przed osiągnięciem ostatecznego porozumienia pokojowego między stronami konfliktu ? tak Ministerstwo Spraw Zagranicznych odniosło się do uznania przez USA Jerozolimy jako stolicy Izraela.
 
 
Duchowni o smogu. Biskupi dolnośląscy: należy oczyścić powietrze ze smogu i ludzkiej lekkomyślności
Biskupi z Wrocławia, Legnicy i Świdnicy zwrócili się do wiernych w sprawie wysokiego zanieczyszczenia powietrza w regionie.
 
 
Złe planowanie. PAN: w gminach przewidziano miejsce dla 60 mln Polaków
W 115 gminach nadpodaż terenów mieszkaniowych w dokumentach planistycznych 10-krotnie przekracza liczbę mieszkańców - wynika z danych zebranych przez Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN.
 
 
Gotowy kolejny odcinek siódemki
W środę oddano do użytku kolejny odcinek trasy ekspresowej S7 ? Rychnowo-Olsztynek. Jeszcze w grudniu ma zakończyć się budowa następnego, sąsiedniego fragmentu tej trasy ? obwodnicy Ostródy.
 
 
Sprawdź, co nosisz
Inspekcja Handlowa sprawdziła 361 przedsiębiorców: producentów, importerów, przedsiębiorców sprowadzających towar z UE, hurtownie i sklepy. Kontrolerzy zbadali 2135 partii odzieży dla dzieci i dorosłych oraz obrusów i ścierek. W 34 proc. partii wykryli nieprawidłowości. Były ...
 
 
Gowin: kształtujemy kolejne pokolenia polskiej elity naukowej
35 młodych naukowców z całej Polski otrzyma łącznie prawie 40 mln zł na realizację własnych projektów badawczych. Minister Jarosław Gowin ogłosił wyniki VIII edycji programu LIDER, realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (agencję wykonawczą ...
 
Kraj | dodany 6 grudnia 2017
 0 83
 
Prezydent: czas zakończyć starcie plemion
Nadeszła pora, by istotą życia publicznego przestało być wyniszczające starcie wrogich plemion; stulecie niepodległości to szansa na odbudowanie poczucia wspólnoty - mówił przed Zgromadzeniem Narodowym prezydent Andrzej Duda.
 
Kraj | dodany 6 grudnia 2017
 0 74
 
Bursztynowy Korytarz Kolejowy
Trwają pracE nad uruchomieniem nowego korytarza połączeń towarowych. Linia będzie przebiegać przez Warszawę a granicę polsko-białoruską, a także przez rejon Katowic i Krakowa a ośrodkami na Słowacji, Węgrzech i w Słowenii.
 
 
Zdanie o PAP21. Oceń Prasową Akademię Pieniądza PAP21
Zachęcamy do oceny szkolenia z ekonomii dla dziennikarzy PAP21. Każda Państwa sugestia jest dla nas bardzo ważna.
 
Kraj | dodany 5 grudnia 2017
 0 60
 
Zarządzać kulturowym dziedzictwem
Czy trzeba zarządzać dziedzictwem lokalnym? Dziedzictwo nas otacza ? po prostu jest dookoła, więc wydawałoby się, że to wystarczy. Trzeba o nie dbać i remontować, gdy niszczeje. Gdzie tu zarządzanie?
 
Kraj | dodany 5 grudnia 2017
 0 73
«<4 5 6 7 8 9 10 11 12 13>»
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnio na forum

Najnowsze zdjęcia czytelników

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl