Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Pedofil z powiatu aresztowany na 3 miesiące
Granat w zalewie. Policja ewakuowała ludzi [AKTUALIZACJA]
Najlepsza koncepcja wybrana
Poseł straci immunitet?
home > Start > Sport > Kalendarz okręgówki
Rozmiar tekstu:
AAA
PIŁKA NOŻNA
2017.07.23 15:22 | aktualizacja: 2017.07.23 22:36

Kalendarz okręgówki

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował kalendarz na rundę jesienną zamojskiej ligi okręgowej. Z powiatu biłgorajskiego do rozgrywek przystąpi 6 drużyn, czyli : Grom Różaniec, Victoria Łukowa Chmielek, Olender Sól, Włókniarz Frampol, Orion Dereźnia Solska. oraz Olimpiakos Tarnogród.
Kalendarz okręgówki
Kalendarz okręgówki

Ekipa z Tarnogrodu awansowała z klasy A i będzie beniaminkiem. Tradycyjnie jednym z faworytów do wygrania ligi będzie Grom Różaniec, a o czołowe miejsca w tabeli powinna powalczyć Victoria Łukowa Chmielek. Reszta naszych teamów z 16 zespołowej ligi będzie raczej grać o miejsca w środkowej części tabeli i bronić się przed spadkiem.

Terminarz rundy jesiennej:

1 kolejka

12, 13 sierpnia 2017 (sobota, niedziela)
Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów
Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów
Grom Różaniec - Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród - Olender Sól
Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa Chmielek
Sokół Zwierzyniec - Olimpia Miączyn

2 kolejka

19, 20 sierpnia 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Olimpia Miączyn
Victoria Łukowa Chmielek - Sokół Zwierzyniec
Olender Sól - Gryf Gmina Zamość
Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów - Grom Różaniec
Omega Stary Zamość - Orkan Bełżec
Unia Hrubieszów - Ostoja Skierbieszów
Huczwa Tyszowce - Igros Krasnobród

3 kolejka

26, 27 sierpnia 2017 (sobota, niedziela)
Igros Krasnobród - Orion Dereźnia
Ostoja Skierbieszów - Huczwa Tyszowce
Orkan Bełżec - Unia Hrubieszów
Grom Różaniec - Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów
Gryf Gmina Zamość - Włókniarz Frampol
Sokół Zwierzyniec - Olender Sól
Olimpia Miączyn - Victoria Łukowa Chmielek

4 kolejka

30 sierpnia 2017 (środa)
Orion Dereźnia - Victoria Łukowa Chmielek
Olender Sól - Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol - Sokół Zwierzyniec
Korona Łaszczów - Gryf Gmina Zamość
Omega Stary Zamość - Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów - Grom Różaniec
Huczwa Tyszowce - Orkan Bełżec
Igros Krasnobród - Ostoja Skierbieszów

5 kolejka

2, 3 września 2017 (sobota, niedziela)
Ostoja Skierbieszów - Orion Dereźnia
Orkan Bełżec - Igros Krasnobród
Grom Różaniec - Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów
Gryf Gmina Zamość - Omega Stary Zamość
Sokół Zwierzyniec - Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa Chmielek - Olender Sól

6 kolejka

9, 10 września 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Olender Sól
Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa Chmielek
Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość - Sokół Zwierzyniec
Unia Hrubieszów - Gryf Gmina Zamość
Huczwa Tyszowce - Olimpiakos Tarnogród
Igros Krasnobród - Grom Różaniec
Ostoja Skierbieszów - Orkan Bełżec

7 kolejka

16, 17 września 2017 (sobota, niedziela)
Orkan Bełżec - Orion Dereźnia
Grom Różaniec - Ostoja Skierbieszów
Olimpiakos Tarnogród - Igros Krasnobród
Gryf Gmina Zamość - Huczwa Tyszowce
Sokół Zwierzyniec - Unia Hrubieszów
Olimpia Miączyn - Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa Chmielek - Korona Łaszczów
Olender Sól - Włókniarz Frampol

8 kolejka

23, 24 września 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów - Olender Sól
Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa Chmielek
Unia Hrubieszów - Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce - Sokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród - Gryf Gmina Zamość
Ostoja Skierbieszów - Olimpiakos Tarnogród
Orkan Bełżec - Grom Różaniec

9 kolejka

30 września, 1 października 2017 (sobota, niedziela)
Grom Różaniec - Orion Dereźnia
Olimpiakos Tarnogród - Orkan Bełżec
Gryf Gmina Zamość - Ostoja Skierbieszów
Sokół Zwierzyniec - Igros Krasnobród
Olimpia Miączyn - Huczwa Tyszowce
Victoria Łukowa Chmielek - Unia Hrubieszów
Olender Sól - Omega Stary Zamość
Włókniarz Frampol - Korona Łaszczów

10 kolejka

7, 8 października 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol
Unia Hrubieszów - Olender Sól
Huczwa Tyszowce - Victoria Łukowa Chmielek
Igros Krasnobród - Olimpia Miączyn
Ostoja Skierbieszów - Sokół Zwierzyniec
Orkan Bełżec - Gryf Gmina Zamość
Grom Różaniec - Olimpiakos Tarnogród

11 kolejka

14, 15 października 2017 (sobota, niedziela)
Olimpiakos Tarnogród - Orion Dereźnia
Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec
Sokół Zwierzyniec - Orkan Bełżec
Olimpia Miączyn - Ostoja Skierbieszów
Victoria Łukowa Chmielek - Igros Krasnobród
Olender Sól - Huczwa Tyszowce
Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość

12 kolejka

21, 22 października 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Omega Stary Zamość
Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów
Huczwa Tyszowce - Włókniarz Frampol
Igros Krasnobród - Olender Sól
Ostoja Skierbieszów - Victoria Łukowa Chmielek
Orkan Bełżec - Olimpia Miączyn
Grom Różaniec - Sokół Zwierzyniec
Olimpiakos Tarnogród - Gryf Gmina Zamość

13 kolejka

28, 29 października 2017 (sobota, niedziela)
Gryf Gmina Zamość - Orion Dereźnia
Sokół Zwierzyniec - Olimpiakos Tarnogród
Olimpia Miączyn - Grom Różaniec
Victoria Łukowa Chmielek - Orkan Bełżec
Olender Sól - Ostoja Skierbieszów
Włókniarz Frampol - Igros Krasnobród
Korona Łaszczów - Huczwa Tyszowce
Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów

14 kolejka

4, 5 listopada 2017 (sobota, niedziela)
Orion Dereźnia - Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce - Omega Stary Zamość
Igros Krasnobród - Korona Łaszczów
Ostoja Skierbieszów - Włókniarz Frampol
Orkan Bełżec - Olender Sól
Grom Różaniec - Victoria Łukowa Chmielek
Olimpiakos Tarnogród - Olimpia Miączyn
Gryf Gmina Zamość - Sokół Zwierzyniec

15 kolejka

11, 12 listopada 2017 (sobota, niedziela)
Sokół Zwierzyniec - Orion Dereźnia
Olimpia Miączyn - Gryf Gmina Zamość
Victoria Łukowa Chmielek - Olimpiakos Tarnogród
Olender Sól - Grom Różaniec
Włókniarz Frampol - Orkan Bełżec
Korona Łaszczów - Ostoja Skierbieszów
Omega Stary Zamość - Igros Krasnobród
Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kalendarz okręgówki, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red. dodany
 
Odsłon: 1180
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl