Do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wpłynęły podziękowania mieszkańca Woli Obszańskiej dotyczące odnalezienia jego mamy przez policjanta z Tarnogrodu asp.szt. Piotra Romanowskiego.
W dniu 12 stycznia 2012 roku do tutejszej Komendy wpłynęły podziękowania mieszkańca Woli Obszańskiej dotyczące odnalezienia jego mamy przez policjanta z Tarnogrodu, asp.szt. Piotra Romanowskiego.
Sytuacja miała miejsce dnia 4 grudnia 2011 r. 59-letnia kobieta wyszła z gospodarstwa po godzinie 7 rano i weszła do lasu, gdzie zbłądziła. Około godziny 16 będący na polowaniu policjant zobaczył chodzącą po lesie osobę. Okazało się, że pani nie wie, gdzie się znajduje, była ona około 7 kilometrów od swojej posesji. Kobieta została odwieziona do domu.
Z rozmowy z nią wynikało, że chodząc po lesie spotkała wcześniej jakiegoś mężczyznę, którego pytała o drogę lecz ten nie wyraził zainteresowania ani chęci pomocy. Martwi i zasmuca fakt, że napotkany mężczyzna nie zainteresował się starszą osobą błądzącą samotnie po lesie, zwłaszcza, że według relacji kobiety, mówiła, iż nie wie gdzie się znajduje.
podkom.Tomasz Kasprzyk
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Podziękowania dla policjanta, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne. Dzięki Tobie Forum może być lepsze! Klikaj w ikonę kosza aby zgłosić wpis do usunięcia z powodu nadużycia.
Panowie ~~boss~i pan robotnik .Oświadczam , że ja się nie podszywam pod ~~boss .Ja pisałem co widziałem i czego byłem świadkiem.Nikomu na postach nie ubliżam .Proszę mnie mylnie nie łączyć z osobą podpisującą się jako ~~boss. Stać mnie na tyle pomysłowości oraz na okazanie szacunku innym, aby nigdy się nie podszywać pod czyjeś ,,nicki". A poza tym jak poruszałem poważne zarzuty to liczę się z tym, że moje IP komputera może być w każdej chwili sprawdzone, to po co mi jeszcze wchodzenie w jakieś konflikty z ludźmi wyrażającymi swoje opinie./?/
Panie Boss, czyli po polsku - Panie Szefie, nie będę komentował niżej przedstawionych wpisów, bo nimi Pan sam sobie wystawił świadectwo. Ja na Pana się nie gniewam, bo widzę, że Pan ma do mnie jakąś awersję, o której ja nie wiem. Wcześniej, w swoich wpisach, skierowałem do Pana wniosek w sprawie "wyluzowania się" w wpisach w stylu większości internautów. Dzięki serwisowi możemy ustosunkowywać do kwestii podnoszonych w artykułach - notatkach dziennikarskich, a także nawet pośmiać się z siebie samego w celu żeby m.in. zrobić przyjemność innym. Żyjemy na prowincji, gdzie ludzie myślą głównie czy wystarczy im pieniędzy na przeżycie kolejnego miesiąca. Brakuje także, na odpowiednim poziomie, bezpłatnych różnorakich imprez. Wynika to z braku możliwości finansowych kasy miejskiej. Wobec tego pozostaje nam serwis i "kulturalna wymiana poglądów". Zawsze twierdzę, że ludzie pozytywnie nastawienieni do życia i innych ludzi - dłużej żyją. Życzę Panu dobrego chumoru i wpisów.
zastanów się i wytęż umysł dogłębnie, chorób psychicznych NIE MA, to jest wymysł nauki i na ich potrzeby. Więc nie wysyłaj nikogo do psychiatry bo zbędnymi są twoje słowa tak jak powtarza to wielu.
"Kultura każdego obwiązuje nas w każdej sytuacji i czasie". Tę maksymę życiową (która dotyczy każdego człowieka) zastosował, w rozpatrywanym przypadku, mieszkaniec Woli Obszańskiej. Dlatego w pierwszej kolejności chwalę jego czyn, bo niewiele osób dziękuje "oficjalnie" policji za "pożyteczne uczynki" nawet po służbie. Uważam, że przełożony policjanta powinien ten fakt odnotować w jego aktach osobowych. Wynika to również z faktu, że w tym dniu prawdobodobnie policjat miał "z głowy prywatene polowanie", bo musiał się zajmować wyprowadzaniem starszej kobiety z lasu. Za ten czyn dziękuje również policjantowi. W zdarzeniu występuje jeszcze trzecia postać, czyli pan X, który nie udzielił pomocy kobiecie. Proponuję, żeby po ujawnieniu jego personaliów "poszły wici" do ludzi o jego nagannym postępku. Będzie to odpowiednia kara za jego niewłaściwe postępowanie. Natomiast, gdyby sprawą nie udzielenia pomocy kobiecie zajęłaby się prokuratura to i tak będzie musiała umorzyć postępowanie w tej sprawie, dlatego, że czyn nie nosi znamion przestępstwa. PS. Informacja dla serwisu; tak się składa, że jadę za chwilę na polowanie jako "naganiacz". Zatem nie potrzebne są różne fortele do ograniczania moich wpisów. Będę dopiero w nocy, po zakończeniu polowania i imprezie myśliwskiej.
Należało dodać, że ten policjant to Kierownik Posterunku Policji w Tarnogrodzie. Do piszącego ten artykuł, jeżeli masz 30-35 lat to dla Ciebie i 55 letnia osoba jest starsza. Nie należy pisać o kobiecie "starsza", wystarczyło podać tylko wiek choć typ przypadku i to było zbędne.
BRAWO OBY WIĘCEJ TAKICH POLICJANTÓW BYŁO W NASZYM POWIECIE DLA TAKIEGO POLICJANTA NALEŻY SIĘ NAGRODA....AŻ MIŁO SŁYSZEĆ ŻE TAKI POLICJANT JEST U NAS W TARNOGRODZIE KTÓRY NIE PRZEJDZIE OBOJĘTNIE:)
REKLAMA
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych. Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się. Wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Ale miałem okazje spotkać lek.med.M Grabias.Młoda osóbkę.Ta to potrafi pogadać doradzić.Pożartować i chorego wyprowadzić z błędu.Mało naprowadzić na dobrą słuszna,drogę.Nie jest uparta ...
Organoterapia czyli regeneracja tkanek ludzkich nach Prof.dr.med.Theurer to sensacyjna terapia w walce z nowotwo rem.Niestety w Polsce lekarz nic nie wie ...
Jak sie dostać do Dr Gdańskiej w jakie dni poniedziałek wtorek sroda i o której godzinie jechać na to pogotowie mam problemy z dzieckiem mieszkamy pod Biłgorajem w Korczowie