Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Dzień Jesiennego Liścia dla Igi
Udało się wybudzić Jagodę
Dwie nowe drogi uroczyście otwarte
Śmiertelna ofiara pożaru w Potoku Górnym
home > Start > Kraj
REKLAMA

Archiwum

listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dziś 18 listopada

Kino BCK 18 listopada

15:45
Emotki. Film
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 
17:30
Listy do M. 3
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 
19:30
Listy do M. 3
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 

Nie przegap

Nadchodzące

REKLAMA
dziś
4/2°C
jutro
5/1°C
pojutrze
2/1°C
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.

Sonda z dnia 03.08

Czy jesteś za tym, by w Biłgoraju powstało Muzeum Puszczy Solskiej?

Katalog firm

Aktualności

Ruszyła XVII edycja Szlachetnej Paczki
Od soboty dostępna jest baza rodzin, którym można pomóc w ramach projektu społecznego Szlachetna Paczka. Tego dnia ulicami 16 polskich miast wojewódzkich przeszły marsze wolontariuszy.
 
Kraj | dodany dzisiaj, 16:22
 0 19
 
Ustawa o odpadach pozwoli walczyć z patologiami
Wiceminister środowiska Sławomir Mazurek ocenia, że zmiany legislacyjne przyczynią się do zwiększenia poziomu recyklingu, będą wspierać samorządy w realizacji zadań i walczyć z patologiami.
 
Kraj | dodany dzisiaj, 13:45
 0 19
 
Gliński: rozbudowujemy sieć muzeów w Polsce
Rozbudowujemy sieć muzeów w Polsce. To mniej więcej obejmuje 15 instytucji, które są budowane albo już zbudowane albo są w fazie projektów - mówił w piątek na konferencji prasowej podsumowującej dwa lata ...
 
 
Jaki: kary dla
Zmiana ustawy o komisji weryfikacyjnej umożliwi wprowadzenie kar dla "czyścicieli kamienic", tzw. rekompensat dla mieszkańców, które wyniosą nawet do miliona złotych - zapowiedział wiceminister sprawiedliwości, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki.
 
 
Sesja PAP21 trwa. Jeśli chcesz zdobyć prestiżowy certyfikat z ekonomii, zrób to teraz
Trwa sesja egzaminacyjna Prasowej Akademii Pieniądza XXI. Zadanie dla kursantów to zdanie  Do zaliczenia jest 10 testów i napisać pracę zaliczeniową. Zapraszamy dziennikarzy!
 
 
Rada Warszawy skarży zmianę nazw 47 ulic przez wojewodę
Rada Warszawy głosami PO zdecydowała o zaskarżeniu do sądu administracyjnego zmiany 47 nazw ulic przez wojewodę mazowieckiego na podstawie tzw. ustawy dekomunizacyjnej. Zdaniem PO wojewoda wykorzystał ustawę do celów politycznych; PiS twierdzi, że ws. dekomunizacji ...
 
 
 	PKW ostrzega przed destabilizacją procesu wyborczego
Zaproponowane zmiany w Kodeksie wyborczym mogą spowodować zaburzenia, czy nawet destabilizację procesu wyborczego - powiedział w czwartek przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński po analizie przez PKW projektu złożonego w Sejmie ...
 
 
Policja rozbiła mafię paliwową działającą na terenie trzech województw
12 osób, podejrzanych o nielegalne wprowadzanie do obrotu oleju napędowego, zatrzymali policjanci podczas skoordynowanej akcji na terenie trzech województw. Siedmiu podejrzanych trafiło do aresztu; straty Skarbu Państwa szacowane są na blisko ...
 
 
Pomysł na pracę. Zapisy warsztatów PAP21 można obejrzeć, pomogą w zaliczeniu szkolenia
Zapisy warsztatów dla dziennikarzy, które odbywały się w ramach szkolenia Prasowa Akademia Pieniądza XXI, są dostępne na stronie projektowej. Można je obejrzeć i wysłuchać, być może pomogą Państwu w zaliczeniu szkolenia.
 
 
Rzecznik rządu ostro o rezolucji europarlamentu ws. Polski
Rezolucja Parlamentu Europejskiego ws. rządów prawa w Polsce jest oparta na kłamstwie, nieprawdziwych informacjach oraz insynuacjach - podkreślił w czwartek rzecznik rządu Rafał Bochenek. To "laurka", którą wystawiła sobie opozycja; jej celem ...
 
 
Skąd się biorą długi Polaków?
Co piąty konsument w Europie płaci faktury po terminie, a 3 proc. - nie płaci wcale. W Polsce, w ponad połowie przypadków, powodem opóźnienia jest po prostu zapominanie o terminie płatności.
 
 
Kukiz chce weta prezydenta
W telewizyjnym wywiadzie Paweł Kukiz wezwał prezydenta do zawetowania nowego kodeksu wyborczego, a także do rozpisania referendum w sprawie zmian w ordynacji wyborczej.
 
 
Premier: rodzina, rozwój i bezpieczeństwo to trzy filary naszych rządów
Rodzina, rozwój i bezpieczeństwo to trzy filary naszych rządów; potrzeba jeszcze kolejnych lat, by można było powiedzieć, że dzieło, którego podjął się rząd PiS, zostało w pełni dokończone - podkreśliła premier Beata Szydło, podsumowując dwa lata rządów.
 
 
Barbórka na liście UNESCO
Mieszkańcy Górnego Śląska chcą wpisać tradycyjne święto górnicze ? obchodzoną 4 grudnia Barbórkę ? na krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
 
 
Katowice w Bonn. Krupa: chciałbym, żeby na COP24 przyjęto ?protokół z Katowic?, na wzór tego z Kioto
Chciałbym, żeby powstał ?nowy protokół z Katowic?, tak jak protokół z Kioto; i to byłby absolutny sukces kolejnego szczytu klimatycznego - powiedział PAP w Bonn prezydent Katowic Marcin Krupa.
 
 
Rząd przyjął ?Konstytucję Biznesu? reformującą przedsiębiorczość
Rada Ministrów przyjęła we wtorek 5 projektów ustaw składających się na ?Konstytucję Biznesu?. Są to projekty: Prawa przedsiębiorców, o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców, o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji ...
 
 
Comarch obsłuży system informatyczny ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wybrał Comarch na firmę, która zajmie się utrzymaniem Kompleksowego Systemu Informatycznego ZUS w kolejnych czterech latach ? poinformował we wtorek członek zarządu ZUS ds. informatycznych Krzysztof Dyki.
 
 
Szczyt w Bonn. Od środy na szczycie klimatycznym spotkanie wysokiego szczebla
W środę w Bonn, w ramach konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu (COP 23), rozpoczyna się spotkanie szefów państw i rządów oraz ministrów, podczas którego zostana podsumowane dwutygodniowe negocjacje. Polskiej delegacji przewodniczy minister środowiska Jan Szyszko.
 
 
PK: akt oskarżenia przeciwko policjantom w związku z zabójstwem kobiety
Zarzut niedopełnienia obowiązków w związku z zabójstwem 21-letniej kobiety w Żernikach postawiono czterem policjantom z Poznania - poinformowała Prokuratura Krajowa.
 
 
Prof. Łobejko: to nie innowacje nas zniewalają, to my sami
To nie innowacje nas zniewalają, to my się sami zniewalamy ? uważa prof. Stanisław Łobejko ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
 
Deklaracja z Bonn. Samorządowcy z 60 krajów przyjęli w Bonn deklarację klimatyczną
Ponad 330 samorządowców z 60 krajów, wśród nich marszałek woj. łódzkiego Witold Stępień, przyjęło w Bonn deklarację klimatyczną. Władze lokalne z różnych części świata zobowiązują się w niej do ambitniejszych działań na rzecz ograniczenia zmian klimatycznych.
 
 
Demograf: liczba małżeństw zmaleje o jedną czwartą
Z danych demograficznych wynika, że w perspektywie najbliższego dziesięciolecia liczba nowo zawieranych małżeństw w Polsce zmniejszy się o mniej więcej jedną czwartą.
 
 
Zalewska: ponad 17 tys. więcej etatów nauczycieli w tym roku szkolnym
Minister edukacji Anna Zalewska, przedstawiając w poniedziałek dane z Systemu Informacji Oświatowej na rok szkolny 2017/2018, podała, że w mamy o ponad 17 tys. więcej etatów nauczycieli w porównaniu z rokiem poprzednim.
 
 
Prof. Łobejko: kolejna rewolucja przemysłowa już trwa
Sztuczna inteligencja będzie ważnym elementem przemysłu 4.0., pomoże nam uporać się z nadmiarem informacji i zastąpi nas w pewnych czynnościach - mówił prof. Stanisław Łobejko z SGH podczas wykładu Prasowej Akademii Pieniądza XXI.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10>»
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnio na forum

 • Szkolenia na operatorów maszyn budowlanych?
 • Wiesz co może zobacz czy takich szkoleń nie ma w http://emt-systems.pl/szkolenia_zamkniete.html wiem, że mają dość bogatą ofertę szkoleń inżynierskich, być może ...
  maksik 10 godzin temu
  czytaj dalej
 • Gadżety erotyczne...
 • Warto zaczerpnąć informacji u fachowców, którzy wypowiadają się na opiniotwórczych stronach. Na przykład tutaj http://corda.com.pl/5-porad-jak-poprawic-swoje-zycie-seksualne/ znajdzie profesjonalne i sprawdzone porady jak poprawić swój sex.
  karolina88 10 godzin temu
  czytaj forum
 • Detektyw
 • Ze swojej strony mogę dorzucić https://detektyw.com.pl/postepowanie-rozwodowe-krok-po-kroku/ Zaufana agencja detektywistyczna, w której pracują sami profesjonaliści. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
  ~ Pistar 21 godzin temu
  czytaj forum
 • Jak wyleczyć trądzik różowaty ?
 • Mi trądzik też strasznie szpeci twarz :/ To bardzo wstydliwa i dokuczająca dolegliwość. Ciężko z nią walczyć, ale po przeczytaniu przydatnych rad ...
  _Dekaarz 22 godziny temu
  czytaj dalej
 • Tanie płytki do kuchni
 • Uważam, że warto zainwestować w jakość. Lepiej wydać więcej i mieć świetne płytki, które przez lata będą wyglądały idealnie. Na pewno należy ...
  ~ wiolka 23 godziny temu
  czytaj dalej

Nowe zdjęcia w artykułach

Najnowsze zdjęcia czytelników

  Popiół do worka, nie do pojemnikaZabytki odnowioneZabytki odnowione
  Wichura nad powiatemRaj dla grzybiarzyRaj dla grzybiarzy
  Raj dla grzybiarzyRaj dla grzybiarzyRaj dla grzybiarzy
REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl