Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Tymczasowy areszt dla 37-letniego włamywacza
Volkswagen wpadł w poślizg. Dwie osoby w szpitalu
Studniówka ZSZiO
Sędzia biłgorajskiego sądu kandydatem do KRS
home > Start > Kraj
REKLAMA

Archiwum

luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Dziś 20 lutego

Kino BCK 20 lutego

Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Czytaj o filmie na filmweb.pl
 

Nie przegap

Nadchodzące

REKLAMA
dziś
0/-10°C
jutro
0/-6°C
pojutrze
-2/-6°C
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj

Sonda z dnia 14.02

Które zadanie w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego powinno zostać wykonane?

Katalog firm

Aktualności

Wiek klienta i inne dane przedsiębiorca zweryfikuje na smartfonie
Noworoczne fajerwerki kupisz, okazując tożsamość w smartfonie. Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło nowe funkcjonalności w mDokumentach.
 
 
Prokuratura: poprawiła się skuteczność ścigania za błędy medyczne
Departament Postępowania Przygotowawczego Dział do Spraw Błędów Medycznych Prokuratury Krajowej na bieżąco analizuje postępowania dotyczące błędów medycznych prowadzone przez specjalne wydziały utworzone w prokuraturach.
 
 
Rok rekordów ? najlepszy sezon w historii rowerów publicznych zakończony
Już 1,36 miliona Polaków korzysta z rowerów publicznych w całej Polsce. Tylko w tym sezonie rowery wypożyczono niemal 11 milionów razy. To absolutny rekord w siedmioletniej historii rowerów publicznych w naszym kraju.
 
 
Resort sportu przygotował kodeks dobrego zarządzania dla związków sportowych
Witold Bańka zaprezentował opracowany w Ministerstwie Sportu i Turystyki Kodeks Dobrego Zarządzania dla Polskich Związków Sportowych.
 
 
Ranking szpitali. Zestawienie najbardziej bezpiecznych dla pacjentów placówek
Bydgoskie Centrum Onkologii, rzeszowski Szpital Specjalistyczny Pro-Familia i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku ? to zwycięzcy rankingu ?Bezpieczny Szpital Przyszłości?.
 
 
Eurostat przedstawił mapę dobrobytu w Europie [infografika]
Najwyższy poziom dobrobytu materialnego w Unii Europejskiej zanotowano w Luksemburgu (132 proc. średniej UE) i Niemczech (120 proc.).  W Polsce wyniósł on 74 proc.
 
 
CBOS: połowa Polaków uważa, że niepełnosprawni są dobrze postrzegani przez społeczeństwo
Ponad połowa badanych uważa, że większość ludzi w naszym kraju ma dobry stosunek do osób niepełnosprawnych, co trzeci jest przeciwnego zdania, a jedynie nieliczni nie mają wyrobionej opinii na ten temat.
 
 
Już prawie co drugi mieszkaniec miasta korzysta z usług e-administracji
W miastach z usług e-administracji korzysta już ponad 45 proc. mieszkańców, na wsi tylko ok. 20 proc. - wynika z raportu ?Społeczeństwo informacyjne w Polsce" przygotowanego przez GUS.
 
 
Inspekcja Handlowa radzi jak kupić dobrą rybę na święta. Niepokojące ustalenia kontroli
Inspekcja Handlowa sprawdziła jakość ryb, owoców morza i przetworów z nich. Dopatrzyła się nieprawidłowości w ponad 70 proc. sklepów i hurtowni. Najwięcej zastrzeżeń kontrolerzy mieli do ryb mrożonych.
 
 
Coraz częściej wyjeżdżamy na święta
Bez względu na koszty z roku na rok święta poza domem decyduje się spędzić coraz więcej Polaków. Jak tłumaczą psychologowie, głównym powodem jest ucieczka od dodatkowych obowiązków, a czasem nawet przed niewygodnymi pytaniami krewnych.
 
 
Co piąta butelka wódki pochodzi z nielegalnego obrotu
Co roku do nielegalnego obrotu trafia 24 mln litrów 100 proc. alkoholu. W tym ok. 18 mln litrów skażonego alkoholu, 3 mln litrów z przemytu, a kolejne trzy pochodzą z bimbrownictwa. Czarny rynek stanowi prawie ...
 
 
NBP i KNF przestrzegają przed kryptowalutami
Wirtualne ?waluty", takie jak bitcoin, litecoin czy ether nie są emitowane i gwarantowane przez bank centralny i nie są prawnym środkiem płatniczym - przypomina NBP i Ministerstwo Finansów.
 
 
Bruksela zatwierdziła polski program dotyczący energii odnawialnej o wartości 40 mld zł
Na mocy przepisów UE w dziedzinie pomocy państwa Komisja Europejska zatwierdziła polski program dotyczący energii ze źródeł odnawialnych i zmniejszyła opłatę przeznaczoną na finansowanie programu ponoszoną przez energochłonnych odbiorców. Decyzja ta ...
 
 
Dodatki fosforanowe w kebabie: przyjęto propozycję Komisji Europejskiej
Rezolucja sprzeciwiająca się autoryzacji dodawania fosforanów do mięsa w kebabach, nie uzyskała absolutnej większości 376 głosów podczas głosowania w środę.  
 
 
GUS sprawdził jak się żyje w Polsce. Co czwarta rodzina musi liczyć każdy grosz
GUS przedstawił raport zawierający zestaw wskaźników umożliwiających ocenę istotnych obszarów jakości życia. W diagnozie wyodrębniono dziewięć obszarów tematycznych, wśród nich m.in. bezpieczeństwo ekonomiczne i fizyczne, materialne warunki życia oraz subiektywny dobrobyt.
 
 
CBA rozbiło kolejną grupę przestępczą wyłudzającą VAT
Funkcjonariusze z Delegatury CBA w Białymstoku zatrzymali członków  międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej specjalizującej się w wyłudzeniach VAT na wielką skalę. Usiłowali wyłudzić co najmniej 187 milionów zł ze Skarbu Państwa.  
 
 
Cena wody i ścieków. IGWP: w 2017 r. przeciętna cena wody dla mieszkańców wyniosła 4,42 zł
Przeciętna cena metra sześciennego wody, jaką w 2017 r. płacili mieszkańcy wyniosła 4,42 zł - wynika z analizy Izby Gospodarczej ?Wodociągi Polskie". Najwyższe stawki płacił sektor przemysłowy.
 
 
Co Inspekcja Handlowa znalazła w mięsie i wędlinach? Alarmujący raport
Wieprzowina w tatarze wołowym, substancje dodatkowe E- w białej kiełbasie, których nie powinno być. Inspekcja Handlowa sprawdziła surowe mięso i jego wyroby. Zakwestionowano produkty sprzedawane w 70 sklepach na 168 sprawdzonych.
 
 
Mateusz Morawiecki powołany na premiera oraz ministra rozwoju i finansów
W poniedziałek prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na urząd Prezesa Rady Ministrów. Powołał też członków Rady Ministrów. Prezydent odebrał również przysięgę od premiera i nowo powołanych członków rządu.
 
 
Mieszkają blisko dużych miast, a mają daleko do przystanku
Mieszkańcy gmin sąsiadujących z miastami wojewódzkimi mają średnio ponad 3 km do przystanku ? zauważa Instytut Rozwoju Miast w najnowszym raporcie.
 
 
Europarlament wydał oświadczenie w sprawie kebabów
W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami o planowanym ograniczeniu produkcji kebabów przesyłamy poniższą informację.  
 
 
Oświęcim kolejnym miastem z czujnikami poziomu smogu
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zakupiło trzy czujniki pomiaru zanieczyszczenia powietrza, które zaczną działać od 15 grudnia. Urządzenia znajdą się na osiedlu Chemików, w Starym Mieście i na Zasolu. Lokalizację dobrano tak, ...
 
 
Woda w maśle. UOKiK sprawdza skład
Kostka masła, od kilku miesięcy, to wydatek ok. 5-7 zł. W związku z dużymi podwyżkami cen Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygląda się sprzedaży
 
 
Powołanie rządu Morawieckiego w poniedziałek
Jak poinformowała Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda powoła Mateusza Morawieckiego na Prezesa Rady Ministrów wraz z Radą Ministrów w poniedziałek o godz. 17.00. Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta.
 
«<3 4 5 6 7 8 9 10 11 12>»
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie komentarze

REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnio na forum

Najnowsze zdjęcia czytelników

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl